Onur Ayı’nı desteklemek için Unilever ve Superdrug, LGBTQ+ yardım hattı hayır kurumu Switchboard ile üst üste altıncı yıldır ortaklıklarının devam ettiğini duyurdu. Kampanya 11’e kadar devam edecek.inci Temmuz ayında seçili Superdrug UK mağazalarında ve çevrimiçi.

Superdrug, cinsellik, toplumsal cinsiyet ve kimliği tartışmak için güvenli bir alan sunan hayır kurumu ve hizmetleri hakkında farkındalığı artırmaya yardımcı olmak için Birleşik Krallık’taki 600 mağazanın teşhir armatürleri ve satış noktası malzemeleriyle dönüştürüldüğünü duyurdu.

‘Gurur duyduğunuzu kutlayın’ kampanya sloganı, Santral yardım hattı numarası ve Santral web sitesine bağlantılar sağlayan QR kodunun yanında görünür.

Ek olarak, Manchester, Birmingham ve Leeds’deki beş mağazadaki kasalar, Pride için tamamen yenilendi ve farklı toplulukları için kişiselleştirildi.

Kampanyayı kutlamak için Unilever’in Vaseline, Lynx ve Simple SKU’ları da dahil olmak üzere Pride güzellik ve kişisel bakım ürünleri mağazada tanıtılacak. Seri, ürün ambalajı üzerinde Switchboard logosunu ve numarasını içerir ve tüm yıl boyunca, yalnızca Superdrug’da mevcuttur.

Unilever ayrıca yardım hattına yapılan her aramanın yanıtlanmasını sağlamak için hayır kurumunun önemli çalışmalarını desteklemek için hayır kurumuna yaptığı bağışı 30.000 £’den 40.000 £’a çıkardığını duyurdu.

Unilever Kişisel Bakım Genel Müdürü Chris Barron şöyle diyor: “Switchboard’un sunduğu inanılmaz çalışma ve hizmet konusunda farkındalığı artırmak için üzerimize düşeni yapmak istiyoruz, bu nedenle desteğimizi art arda altıncı yıldır sürdürüyoruz. Superdrug ile ortaklaşa. Bugüne kadar Unilever, Switchboard’un yardım hattını finanse etmek için yaklaşık 200.000 £ bağışta bulundu. Santrali desteklemeye devam ederek, hayati önem taşıyan yardım hattı hakkında farkındalığı artırmaya devam edebilir ve hiçbir iletişimin cevapsız kalmamasını sağlayabiliriz”.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir