THG Beauty’nin bir parçası olan önde gelen çevrimiçi güzellik perakendecisi LOOKFANTASTIC, yeni bir çevrimiçi Dermatolojik Cilt Bakımı merkez hizmeti başlatıyor.

Merkez, cilt bakımı ürünlerini seçerken daha bilinçli kararlar vermeleri için müşterilere kapsamlı eğitim, rehberlik ve anlayış sağlamak üzere güzellik perakendecisi tarafından oluşturuldu.

LOOKFANTASTIC web sitesinde yer alan merkez, medikal sınıf ve dermatolojik olarak test edilmiş ve onaylanmış tüm marka ve ürünlere ev sahipliği yapacak. Müşteriler, egzama eğilimli cilt, akne veya sedef hastalığı olanlar da dahil olmak üzere kendi cilt bakımı ihtiyaçlarına en uygun ürünleri keşfedebilecekler.

Müşteriler ayrıca LOOKFANTASTIC’in eczacısıyla 30 dakikalık bire bir sanal konsültasyon rezervasyonu yaptırabilecek ve canlı sohbet işlevi aracılığıyla markanın güzellik danışmanlarından oluşan ekibine sorular sorabilecek. LOOKFANTASTIC ayrıca müşterilerin doktorlar, dermatologlar ve güvenilir ‘cilt etkileyicileri’ ile etkileşime geçebileceği ve cilt bakımı tavsiyelerini daha kolay erişilebilir hale getirebilecekleri içerik odaklı yeni bir ortaklık programı başlatıyor.

‘Uzman cilt bakımı’ kategorisi şu anda LOOKFANTASTIC’in toplam cilt bakımı yelpazesinin %30’undan fazlasını oluşturuyor ve müşterilerin etkili ürünler hakkında güvenilir rehberliğe erişme ihtiyacının artmasıyla popülaritesini artırmaya devam ediyor.

THG Beauty CEO’su Lucy Gorman şöyle diyor: “Tüketiciler, cilt bakım rejimlerinin bir parçası olarak kullandıkları ürünler hakkında giderek daha fazla bilinçleniyor, bu nedenle, bilinçli bir ürün satın alma işlemi yapmak için ihtiyaç duydukları tüm bilgilere erişebilmelerini sağlamak istiyoruz. onlar için işe yarayacak ”.

Dermatolojik Cilt Bakımı merkezi, 1’ten itibaren lookfantastic.com’da mevcut olacaktır.st Temmuz 2023.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir