Doğal cilt bakım markası Green People, spor ve açık hava etkinlikleri sırasında kullanılmak üzere yüksek faktörlü UVA ve UVB güneş koruması sağlamak üzere formüle edilmiş çok amaçlı bir yüz güneş kremi olan Sports+ SPF30 Güneş Kremi’nin piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Seyahat dostu 50 ml’lik bir şişede paketlenmiş olan organik mineral SPF nemlendirici, cildi serin, sakin ve korumalı tutmak için formüle edilmiştir ve tüm cilt tiplerinde günlük kullanım için tasarlanmıştır. Yağlı olmayan formül, kullanıcıyı beyaz bir iz bırakmadan bırakır ve kullanıcı terlediğinde bile uzun süreli koruma için doğal olarak su iticidir.

Krem vegandır, zulüm içermez ve %82 sertifikalı organik içerikler ve çinko oksit, aloe vera, karite yağı, nane ve okaliptüs gibi bitki aktif maddeleri ile formüle edilmiştir. UVB ışınlarının %97’sine karşı koruma sağlarken aynı zamanda nemlendirir ve ciltte taze bir aroma bırakır.

Green People’ın kurucusu Charlotte Vøhtz şöyle diyor: “Doğal olarak su tutmayan yüksek faktörlü mineral güneş koruması sunan Sports+ SPF30 Güneş Kremi, aktif bir açık hava yaşam tarzını takip ederken cildi güneşin zararlarından korumanın mükemmel bir yoludur. Dışarı çıkmadan 30 dakika önce uygulayın ve ardından korumayı sürdürmek için düzenli olarak yeniden uygulayın.

Sports+ SPF30 Güneş Kremi şimdi greenpeople.co.uk adresinde 28 £ RRP’den temin edilebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir