Mad Beauty, Disney’in Mucize 100 Yılını kutlamak için Disney ile işbirliği içinde yeni bir sınırlı sayıda üretilen güzellik koleksiyonunu duyurdu.

Yenilikçi Disney100 koleksiyonu, Walt Disney’in karakterlere ekranda hayat verme konusundaki benzersiz vizyonundan ilham alıyor ve koleksiyondaki her parça, klasik animasyon ve film yapım tekniklerine dayalı etkileşimli hareketli bir öğe içeriyor.

Seri ayrıca Mickey Mouse, Minnie Mouse, Winnie the Pooh, Tinkerbell, Alice Harikalar Diyarında ve Pamuk Prenses gibi Disney’in birçok ikonik karakterini de içeriyor.

Disney100 serisindeki her ürün, Disney’in ikonik animasyonunu kutlamak için yenilikçi ambalajlara sahiptir. Ürün yelpazesine, hareketli kamera merceğinden ilham alan ambalajı olan yanardöner bir kozmetik makyaj çantası ve bir ikili biyolojik olarak parçalanabilen kağıt maske içeren sinema salonundan ilham alan bir kutu dahildir.

Ürün yelpazesi ayrıca, karite yağı ile zenginleştirilmiş vanilya kokulu bir el kremi ve kullanıcı manikürünü mükemmelleştirirken dans eden hareketli bir Mickey Mouse içeren tırnak törpüsü içeren Mickey Mouse’tan ilham alan El Bakım Seti’ni de içerir. Disney100 Animasyonlu Flip Book Winnie the Pooh’dan ilham alan Ballı Dudak Balsamı, Winnie the Pooh’u hayata geçiren yenilikçi ambalajı da sergiliyor.

Disney100 serisi, bu yılın başlarında The Little Mermaid canlı aksiyon filminin lansmanını kutlayan bir seri de dahil olmak üzere, Mad Beauty’nin Disney’den ilham alan bir dizi iş birliğinin en yenisidir.

Mad Beauty’nin Disney 100 Years of Wonder koleksiyonu şu anda madbeauty.com, truffleshuffle.co.uk, hmv.com ve spoileredbrat.co.uk adreslerinde mevcuttur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir