Cilt bakım markası Zelens, üç yeni güneş kremi piyasaya sürdü: Daily Defence Güneş Kremi SPF 30 ve SPF 50 ve Daily Defence Mineral Güneş Kremi SPF 50. Bunlar, UVA ve UVB ışınlarına karşı geniş spektrumlu koruma sağlamak üzere formüle edilmiştir ve günlük kullanıma uygundur.

Çevre dostu Daily Defence Güneş Kremleri, serbest radikal oluşumunu azaltmak ve cildin doğal bariyerini güçlendirerek güneş hasarını önlemek için antioksidanlarla zenginleştirilmiştir. İpek dokunuşlu Günlük Savunma Mineral Güneş Kremi, erken yaşlanma belirtileriyle mücadele etmek için nano olmayan çinko parçacıkları ile formüle edilmiştir.

Zelens’in kurucusu ve cilt yaşlanması ve cilt kanseri uzmanı Dr. Marko Lens şöyle diyor: “Etkili güneş koruması sağlayan ve aynı zamanda çevreye saygılı yeni nesil UV filtreleri içeren güneş kremleri geliştirmek istediğim için uzun bir proje oldu. Ek olarak, eklenen sürdürülebilir aktif bileşenler, üstün antioksidan, antienflamatuar ve bariyer güçlendirici özellikler sağlarken, cilde yardımcı olmak ve onu onarmak için sinerji içinde çalışır.

Daily Defence Güneş Kremleri ve Daily Defence Mineral Güneş Kremi şimdi zelens.com’da 38 £ RRP’den temin edilebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir