TRIBE kurucusu Lola Ricketts, tırnak sanatçıları ve manikürcüler tarafından kullanılan tırnak aletlerini etkili bir şekilde temizlemeyi ve dezenfekte etmeyi hedefleyen markanın mevcut TRIBE CLEAN serisinin genişletildiğini duyurdu. Seri, yaygın olarak kullanılan ve manikür salonlarında görsel olarak çekici görünmeme eğiliminde olan mavi dezenfektanlardan farklı olarak, Coronavirüs pandemisi sonrası güçlü hijyen standartlarını karşılamak için güçlü temizleme gücü sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Seri, tırnak aletlerini dezenfekte etmeden önce nazikçe temizlemek için formüle edilmiş, bakteri ve virüslerin %99,9’undan fazlasını öldüren Antiviral Alet Sabunu içerir. Sabun aynı zamanda çevre açısından daha sürdürülebilir olacak şekilde tasarlanmıştır ve 500 ml’lik yedekler de mevcuttur. Seride ayrıca, ellerde, ayaklarda, aletlerde, pedikür kaselerinde, tırnak barlarında veya sterilize edilmesi gereken herhangi bir alanda kullanım için tedavilerden önce aletleri dezenfekte etmek üzere tasarlanmış Hepsi Bir Arada Antiviral Dezenfektan Sprey “Forever Glass Bottle” bulunur. Formül, bakterilerin %99,999’unu öldüren ve MRSA, Coronavirüs (Covid-19 dahil) ve Influenza’ya karşı etkili olan aktif biyositler içerir. Dezenfektan sprey ayrıca 25 ml’lik Konsantre doldurulabilir şişelerde de mevcuttur.

TRIBE CLEAN ürün yelpazesinde ayrıca Kuru Bezler, aletleri kurutmak ve temizlemek için kabarık mikrofiber bezler ve tırnak hazırlığı öncesinde ve sırasında aletlerden toz ve birikintileri temizlemek için tasarlanmış Toz Fırçası bulunur. Maksimum verimlilik için küçük bir damla CLEAN Antiviral Tool Soap ile eşleştirilmelidir.

TRIBE CLEAN serisi artık www.tribeprotools.com’da 4,95 £, RRP’den temin edilebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir