TRIBE kurucusu Lola Ricketts, markanın tırnak sanatçıları ve manikürcüler tarafından kullanılan profesyonel tırnak aletlerini etkili bir şekilde temizleyen ve dezenfekte eden mevcut TRIBE CLEAN serisinin genişletildiğini duyurdu.

Seri, yaygın olarak kullanılan ve manikür salonlarında görsel olarak çekici görünmeyen mavi dezenfektanlardan farklı olarak, salgın sonrası titiz hijyen standartlarını karşılamak için güçlü temizleme gücü sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Ürün yelpazesi, dezenfekte etmeden önce tırnak araçlarını nazikçe temizlemek için formüle edilmiş, bakteri ve virüslerin %99,9’undan fazlasını öldüren Antiviral Alet Sabunu içerir. Sabun aynı zamanda çevre açısından daha sürdürülebilir olacak şekilde tasarlanmıştır ve 500 ml’lik yedekler de mevcuttur.

Seride ayrıca ellerde, ayaklarda, aletlerde, pedikür kaselerinde, tırnak barlarında veya sterilize edilmesi gereken herhangi bir alanda kullanım için tedavilerden önce aletleri dezenfekte etmek üzere tasarlanmış Hepsi Bir Arada Antiviral Dezenfektan Sprey “Forever Glass Bottle” bulunur. Formül, bakterilerin %99,999’unu öldüren ve MRSA, Coronavirüs (Covid-19 dahil) ve Influenza’ya karşı etkili olan aktif biyositler içerir. Dezenfektan sprey ayrıca 25 ml’lik Konsantre doldurulabilir şişelerde de mevcuttur.

TRIBE CLEAN serisi ayrıca aletleri kurutmak ve temizlemek için kabarık mikrofiber Kuru Bezleri ve tırnak hazırlığı öncesinde ve sırasında aletlerden toz ve kalıntıları temizlemek için tasarlanmış Toz Fırçasını içerir. Maksimum verimlilik için küçük bir damla CLEAN Antiviral Tool Soap ile eşleştirilmelidir.

TRIBE CLEAN serisi artık www.tribeprotools.com’da, RRP 4,95 £’den başlayan fiyatlarla.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir