Cilt bakımı markası Pai, sekiz farklı cilt bakımı sorununu ele almayı hedefleyen mevcut yüksek konsantre güçlendirici ürün yelpazesine dört yeni ürünün eklendiğini duyurdu.

Seri, sertifikalı doğal ve organik formüllerde aktif maddeler içerir. Her güçlendirici, cilt bakımı hedeflerine ulaşmanın uygun maliyetli bir yolu olarak veya daha geniş bir rutinin parçası olarak tek başına kullanılabilir.

Her Pai güçlendirici, bağımsız olarak yama testine tabi tutulmuştur ve hassas ciltler için uygun olduğu klinik olarak kanıtlanmıştır. Hassas formülasyonlar, herhangi bir koku veya koruyucu madde eklemeden kanıtlanmış aktif bileşenlerin doğal formlarını içerir ve güçlendiricilerin tahrişe neden olmadan tüm cilt bakımı faydalarını sağlamasını sağlar.

Pai, Mart ayında ürün yelpazesini, cildin farklı seviyelerinde hidrasyonu optimize etmek için formüle edilmiş, daha etkili bir bariyer ve daha sağlıklı bir parlaklık bırakan Hidrasyon: Hyaluronik Asit’i içerecek şekilde genişletti. Super-Smoothing: Tri-Mushroom da seriye yeni eklenen bir ürün; reishi, chaga ve cordyceps mantarının konsantre formülasyonu tahrişi yatıştırır ve antioksidan, glutamin ilavesi, daha sağlıklı, daha sakin bir cilt için gelecekteki alevlenmeleri önler.

Pai, Arındırıcı: Salisilik Asit ve Cilt Yenileme: Retinal güçlendiricilerin eklenmesiyle Haziran 2023’te iki yeni güçlendirici piyasaya sürüyor. Arındırıcı: Salisilik Asit güçlendirici, gözenekleri açmak ve daha net, pürüzsüz bir cilt bırakmak için cildi eksfoliye etmek için eksfoliye edici beta-hidroksi asit (BHA) ile sivilcelerin görünümünü azaltmayı hedefler. Cilt Yenileme: Retinal güçlendirici, olgun cildi pürüzsüzleştirir ve hücre döngüsünü artıran, gelişmiş elastikiyet ve kırışıklıkların görünümünü azaltan A vitamini ve COSMOS onaylı Retinal’i sergiler.

Dört yeni güçlendirici, Pai’nin mevcut güçlendirici yelpazesine ekleniyor: Yenileyici: Kolajene Başladı, Aydınlatıcı: Dengeleyici C Vitamini, Koruyucu: Prebiyotik İnülin ve Pürüzsüzleştirici: Peptidler. Seri, doğal kaynakların sürdürülebilir yönetimini ve etik kullanımını garanti eden COSMOS Organik ve COSMOS Natural sertifikalıdır. Tüm ürün yelpazesi, zulüm içermez ve sertifikalı vegandır.

Pai’nin mevcut altı cilt bakımı güçlendirici ürün yelpazesi www.paiskincare.com adresinden temin edilebilir, her biri 19 £ RRP. Arındırıcı: Salisilik Asit ve Cilt Yenileme: Retinal güçlendiriciler Haziran ayında piyasaya sürülecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir