The Fragrance Shop, parfüm perakendecisinden türünün ilk örneği olan yeni yıl boyunca 360° #BeYourself kampanyasını duyurdu. Kampanya, çok kanallı bir yaklaşım için dijital ekranlar, e-posta, broşür ve sosyal mesajlaşma yoluyla mağazalarda ve çevrimiçi olarak tüketicilere ‘koku hikayelerini’ ve kokuyla ilgili deneyimlerini iletecek olan sekiz farklı rol modeli sergiliyor. #BeYourself kampanyasında ayrıca her hafta yeni koku hikayeleri, İngiltere’nin büyük şehirlerini gezen bir ‘koklama barı’ ve girişimi kutlamak için bir yaz etkinliği yer alacak.

Kampanya, The Fragrance Shop müşterilerinin kendilerini sevmelerini ve kişisel kimliklerini kucaklamaları için kendilerine güven duymalarını ve güçlenmelerini sağlamayı amaçlıyor. Tüketiciler aynı zamanda benzersiz kimliklerini, kişisel gelişimle ilgili öz-sevgi hikayelerini paylaşmaya ve kokuların bireyselliklerini nasıl etkilediğini keşfetmeye teşvik edilecek. Girişim ayrıca The Fragrance Shop’un bir sonraki yüzü için ülke çapında bir aramayı da içeriyor; Kazanan, parfümle ilgili deneyimlerini paylaşırken kampanya genelinde yer alacak.

#BeYourself kampanyasının yüzleri arasında, düzgün vücutlu bir model ve LGBTQ+ topluluğunun güçlü bir savunucusu olan Lauren May var. Kimliklerini ve görünümlerini benimsemek için mücadele eden diğerleri için bir rol model haline gelerek vücut pozitifliğini teşvik etmek için ilham veriyor. Kampanya ayrıca cilt lekelerinin rengini veya pigmentasyonunu kaybetmesine neden olan otoimmün bir hastalık olan vitiligo ile yaşayan Reuben Benks’i de içeriyor. Benks, vitiligo hastalığını kucaklıyor ve bu durumla yaşayan diğerlerinin savunucusu.

Fragrance Shop CEO’su Sanjay Vadera MBE şöyle diyor: “Koku, onlarca yıldır bireysel kimliklerimizin simgesi olmuştur. Katlanarak bir kokudan daha fazlası, kalıcı hisler ve anılar yaratma potansiyeli #BeYourself kampanyasının merkezinde yer alır. […] #BeYourself kampanyamız, çeşitli müşteri tabanımızın bireyselliğine saygı duruşunda bulunuyor ve kişinin kimliğini koku aracılığıyla bulmasının gerçek bir kutlaması”.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir