Perfume Shop, Superdrug, Clarence Street, Kingston’da yeni ve iyileştirilmiş bir deneyim sayacının eklendiğini duyurdu.

Sayaç, dijital ekran ve kişiselleştirilmiş şerit makinesi ile yepyeni bir düzene sahiptir. Bu, The Perfume Shop’un özel uzman koku danışmanlığı ve ücretsiz hediye paketi dahil olmak üzere iyileştirilmiş hizmetlerle desteklenecektir.

The Perfume Shop, yeni deneyimsel tezgahı tanıtmak için mağazada 60 sterlinin üzerinde harcama yapan ilk 30 müşteriye ücretsiz bir şişe koku sundu.

Yeni sayaç, markanın yeni bir sürdürülebilirlik girişiminin uygulanmasının ardından The Perfume Shop’un en son yeniliğidir. 2030 yılına kadar (2015 rakamlarına göre) enerji tüketimini %30 oranında azaltma çabalarında, marka mağazaları baştan sona enerji verimli LED aydınlatma ile donatıyor ve yakın zamanda müşterilerin bıraktıktan sonra %15 indirim alabilecekleri yeni bir geri dönüşüm planı başlattı. boş parfüm şişeleri.

The Perfume Shop Bölge Müdürü Erica Burt şöyle diyor: “Superdrug, Kingston bünyesindeki yeni deneyimsel sayacımızı ortaya çıkarmaktan heyecan duyuyoruz. Parfüm Mağazası müşteriye çok daha fazlasını sunar. Parfüm danışmalarından, kişiselleştirilmiş kurdele makinelerinden, ücretsiz hediye paketlerine kadar herkes için bir şeyler var.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir