Pearl Beauty, günlük kullanım için tasarlanmış bir dizi basit güzellik ürünü sunarak kozmetik endüstrisine girdi. Makyaj sanatçısı Elanna Pecherle tarafından kurulan marka, TikTok’ta 860 milyondan fazla görüntülenme toplayan #nomakeupmakeup trendinden ilham alıyor.

Kozmetik markası, yeni başlayanlar veya kendine daha fazla güvenenler için uygun, doğal bir görünüm sağlayan çok amaçlı, basit makyaj ürünleriyle doğal güzelliği savunmayı hedefliyor. Pearl Beauty serisi temiz, vegan ve zulüm içermeyen içeriklerle formüle edilmiştir. Çok yönlü ve üretilebilir Pearl Beauty, minimal makyaj ürünleriyle maksimum etkiyi sağlamayı hedefliyor.

Ürün yelpazesine dahil olanlar: %100 Alman sentetik kıllardan yapılan ve herhangi bir krem ​​veya sıvı ürünle kullanım için mükemmel olan “The One” Çok Amaçlı Yüz Fırçası. Yoğun, açılı şekli, ürünleri kusursuz bir şekilde harmanlarken ustalıkla uygular.

Pearl Beauty ayrıca kuru, yağlı ve karma ciltler için uygun dört tonda sabitleyici tozları piyasaya sürüyor. Hafif bir formülle, uygulanması kolaydır ve cilde ağırlık veya doku eklemeden parlamayı kontrol etmeye yardımcı olurlar. Ek olarak, krem ​​bronzlaştırıcılar cildi nemlendirmek ve tüm gün boyunca kalıcı olmak için tasarlanmıştır. Pigmentli formül, güneşin öptüğü doğal bir ışıltı bırakır ve cakey görünmeden sürülebilir kapatıcılık için formüle edilmiştir.

Pearl Beauty ayrıca göz kapaklarında kullanılmak üzere inci, altın, gül ve bakır tonlarında bulunan Çok Amaçlı Dudak ve Yüz Çubuğu, Krem Vurgulayıcılar ve Spot Işığı’nı da piyasaya sürdü.

Pearl Beauty serisi şimdi pearlbeautycosmetics.com’da mevcuttur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir