Future Beauty Labs, ödüllü, çığır açan bariyer bakım markası Byoma’nın Space NK mağazalarında satışa sunulduğunu duyurdu.

BYOMA, cilt bariyerini güçlendiren ve yeniden inşa eden erişilebilir, uygun fiyatlı, ulaşılabilir cilt bakımına yönelik doğrudan tüketici ihtiyacına yanıt olarak piyasaya sürüldü ve yeni bir kategori yarattı: Ciltle Uyumlu Cilt Bakımı.

Daha iyi bir cildin yapı taşları olma ilkesinden doğan BYOMA, nihai cilt uyumlu çözüm için aktif maddelerle desteklenen, bilim tarafından yönlendirilen dermatolog onaylı cilt bariyeri bakımı ile aşırı işlem görmüş, aşırı pul pul dökülmüş cildin statükosunu bozdu. .

Space NK müşterileri artık dermatolog onaylı, klinik olarak kanıtlanmış, bilim destekli formüller içeren 13 parçalık koleksiyonu satın alabilecek. SKU’ların her biri, çığır açan tescilli bir Tri-Seramid Kompleksi (seramidleri, kolesterolü ve yağ asitlerini 3-1-1 oranında birleştirir) ve ayrıca güçlendirmek, oluşturmak, dengelemek ve aydınlatmak için özenle seçilmiş aktif bileşenlerle aşılanmıştır.

BYOMA’nın bariyer sağlığı teknolojisi, sürdürülebilir, yıkıcı paketlemede çığır açan etkinlikle birlikte moleküler düzeyde dermal onarım sağlar.

Space NK Cilt Bakımı Kategori Başkanı Shannon Monteith şöyle diyor: “Space NK’da Byoma’yı piyasaya sürmekten mutluluk duyuyoruz. Marka hala genç ama şimdiden Cilt Bakımı’nda en çok aranan markalarımızdan biri, müşterilerimizin bariyerine bayılacağını biliyoruz. güçlendirici formüller!”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir