Absolute Collagen, TV sunucusu ve yayıncısı Emma Willis ile işbirliği içinde ‘Strong in Your Own Skin’ kampanyasını başlattı. Kampanya, kadınların kendi derilerinde güçlenmiş hissetmelerine ve ‘Mutlak Olanaklarına’ inanmalarına yardımcı olmayı amaçlıyor.

Absolute Collagen, kampanyanın bir parçası olarak, ortalama bir kadını neyin güçlü hissettirdiğini anlamak için bir araştırma yayınladı – Birleşik Krallık kadınlarına en büyük güven artışını sağlayan şeyin hem büyük hem de küçük kişisel zaferler olduğunu ortaya çıkardı. Anket, 35 yaşın üzerindeki kadınların %63’ünün kendi tenlerine güven duyduğunu, ancak güven eksikliğinin neredeyse yarısının (%48) güçlü hissetmesini engellediğini, %38’inin ise öz-değer eksikliği tarafından engellendiğini ortaya koydu.

Daha özgüvenli hissetmek için kadınların yarısından fazlası aileleriyle vakit geçirmeye yöneldiğini itiraf ediyor. %52’si kaliteli aile zamanının onlara her gün güç verdiğini söylerken, %38’i çocuklarının başarılı olduğunu görmenin kendilerini en güçlü hissettiren şey olduğunu söyledi. Benzer şekilde, %38’i de doğumun kendilerini en güçlü benlikleri gibi hissettirdiğini söylerken, %18’i çocuklarından iltifat aldıklarında kendilerini güçlü hissettiklerinden bahsetti.

Willis, Brand Absoluter rolünde hayatındaki önemli anların daha önce görülmemiş görüntülerini paylaşıyor ve bu olayların nasıl onun güvenini artırmaya ve kendisini güçlü hissettirmeye devam ettiğini anımsatıyor. Bu anlar hamileliği, düğünü ve popüler TV dizilerinin sunucusu rolünü içerir. Büyük kardeş. Willis ayrıca, kendi cildine daha fazla güvenmesini sağlamak ve güçlenmiş hissetmesini sağlamak için egzersiz ve güzellik rejimlerini birleştirmenin önemini vurguluyor.

Kampanyada, Willis’in çocuklarında özgüven geliştirmenin önemini tartıştığı ve böylece tam potansiyellerini gerçekleştirdikleri video klipler yer alıyor. Absolute Collagen tarafından yapılan bir araştırmaya göre, 35 yaş üstü kadınların %57’si çocuklarına vermek istedikleri en önemli dersin kendilerine inanmak ve içlerinden güç kazanmak olduğuna inanıyor.

Absolute Collagen’in marka elçisi Emma Willis şöyle diyor: “Çocukken kesinlikle özgüven eksikliğim vardı. Gerçekten, gerçekten utangaçtım… Sanırım bu yüzden ve bir yetişkin olarak bazen özgüven eksikliğim olduğu için, çocuklara korkularına yaslanmayı ve hayatı olduğu gibi kucaklamayı gerçekten aşılamaya çalışıyorum. başarmak istedikleri her şeyi başarabileceklerine inanmak”.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir