OLEHENRIKSEN, koyu halkalar için klinik renk düzeltmesi olan Banana Bright+ Vitamin CC Çubuklarını piyasaya sürdü.

Göz altlarını aydınlatmak ve koyu halkaları renklendirmek için tasarlanan bu dönüştürücü göz kremi, kullanışlı, sürdürülebilir şekilde paketlenmiş bir çubuk içinde yer alır.

OLEHENRIKSEN Banana Bright+ Vitamin CC Çubukları, cildi hem anında hem de zamanla gözle görülür şekilde dönüştürmek için tasarlanmış güçlü bir içerik karışımı ile formüle edilmiştir.

Formül, göz altlarını canlandırmak için enerji verici kafein, esnekliği artırmak, koyu lekelerin görünümünü aydınlatmak ve azaltmak için iki çeşit geliştirilmiş ve antioksidan bakımından zengin C Vitamini ve aydınlatılmış bir cilt için ışığı yansıtan muz parlak pigmentleri ile güçlendirilmiştir.

Çubuklar üç renkte mevcuttur: Mor koyu halkalar için Muz; mavi/mor koyu halkalar için kayısı; ve mavi koyu halkalar için Balkabağı, her biri kapatıcı ile sorunsuz bir şekilde katmanlanacak şekilde tasarlanmıştır.

OLEHENRIKSEN’in Kurucusu Ole Henriksen şöyle diyor: “Zaman içinde cilt iyileştirici sonuçlar ve faydalar sağlayan bir renk düzeltici formüle yönelik geniş çaplı tüketici talebini anladığımızdan, bu yeni, kullanıcı dostu yeniliğin inanılmaz derecede iyi karşılanacağından eminiz.”

OLEHENRIKSEN Banana Bright+ Vitamin CC Çubukları şu anda Boots.com’da RRP £25.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir