Channel 4’ün YouTube için dijitale öncelik veren yeni markası Channel 4.0, elf Cosmetics ile ilk markalı anlaşmasını imzaladı.

Ticari ortaklık anlaşması, Kanal 4.0 için bir ilk ve elf Cosmetics’in Kanal 4.0’ın Resmi Güzellik Ortağı olmasını sağlayacak.

İzleyiciler, prömiyeri geçen ay NFL Büyük Oyun sırasında yapılan elf’leri ve ardından bu yıl içinde YouTube için yayınlanacak yeni bir markalı diziyi izleyebilecekler.

Eyes.lips.face.’in kısaltması olan elf kozmetik ürünleri temizdir, vegandır, zulüm içermez ve Adil Ticaret SertifikalıdırTM. İlk çevrimiçi güzellik markalarından biri olan elf, son derece ilgili bir kitlenin ilgisini çekmeye ve yeni dijital platformlarla standartları belirlemeye devam ediyor.

elf Beauty Uluslararası Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Christine Cassidy şöyle diyor:

“elf tamamen normları yıkmak, kültürü şekillendirmek ve toplulukları birbirine bağlamakla ilgilidir ve Kanal 4.0 ile birlikte çalışmak yalnızca bu noktaları birleştirmekle kalmaz, aynı zamanda bizi eğlencenin daha da ilerisine götürür. Yeni kitlelere ulaşmaktan ve güzelliğin her göz, dudak ve yüz için olduğunu göstermekten heyecan duyuyoruz.”

Channel 4 Dijital Devreye Alma Başkanı Sacha Khari şunları ekliyor: Kanal 4.0’ın yalnızca birkaç kısa ay içinde ne kadar güzel bir şekilde ortaya çıktığını, içeriği ve harika yaratıcılarını seven sadık bir hayran kitlesi kazanıp oluşturduğunu görmekten çok memnunuz. elf ile olan bu yeni ortaklık, 4.0 ile mükemmel bir şekilde uyumludur; ve en heyecan verici olanı, seyircimizle paylaşmak için sabırsızlandığım, birlikte geliştirilmekte olan olağanüstü bir şovumuz var… bu alanı izleyin!”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir