Cilt bakım markası I AM PROUD, TikTok topluluğuna Proud Family: Body Proud serisinin lansmanını duyurdu. Güzellik markası, daha önce ürünlerinin sosyal medya platformu TikTok’ta viral olmasının ardından başarı yakalamıştı; Skin Proud Frozen Over, Skin Proud Face Melt ve Hair Proud Glass Hair’ı içeren videolar milyonlarca kez görüntülendi.

Body Proud serisi, benzersizliği ve bireyselliği savunarak müşterileri güçlendirmeyi ve kullanıcıları kendi ciltlerini kucaklamaya teşvik etmeyi amaçlamaktadır. Formül, retinol, niasinamid ve C Vitamini gibi cildi seven bileşenler içerir.

Pazarlama stratejisinin bir parçası olarak I AM PROUD, marka bilinirliğini artırarak ve ürün yelpazesini sergilemek için müşterilerle etkileşim kurarak TikTok’ta önemli bir varlık oluşturdu. Son yıllarda TikTok, bağımsız güzellik markalarının benzersiz ürünleri hakkında farkındalık oluşturması, önemli bir müşteri tabanı geliştirmesi ve en son güzellik trendleriyle ilişki kurması için lider bir platform haline geldi.

Body Proud Küresel Pazarlama Direktörü Nora Zukauskaite şunları söylüyor: “TikTok Shop ile iş ortaklığı yapmak, topluluğumuzu oluşturmaya devam etmek, marka bilinirliğimizi artırmak ve marka bilinirliğimizi artırmak için yeni seriyi özel olarak Z Kuşağı tarafından sevilen platforma getirmemiz için bize platform sağlıyor. çekici içerik”.

Body Proud serisi, TikTok Shop’ta mevcuttur ve 24’ünde iamproud.com’da kullanıma sunuluyor.inci Nisan.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir