Saç fırçası markası Tangle Teezer, ikonik Tangle Teezer’ın yeniden tasarımını Plant Brush’ın lansmanıyla duyurdu. Fırça, orijinal Tangle Teezer ile aynı yüksek performans için %85 oranında sürdürülebilir kaynaklı, bitki bazlı malzemelerden yapılmıştır, ancak gezegen için daha naziktir.

Fırça dört farklı renkte mevcuttur; Hatmi Pembesi, Dünyevi Mor, Güneşli Turuncu ve Derin Deniz Mavisi ve markanın patentli iki katmanlı diş teknolojisi ile saçları parlak ve elektriksiz bırakır. Saça zarar vermeden açılan uzun, esnek dişler ve saçı düzleştirmek için kısa dişler içerir.

Yenilikçi biyo-plastiğe dönüştürülen sürdürülebilir bir şekilde yetiştirilen ve hasat edilen hint fasulyeleri içeren Plant Brush, yenilenebilir enerji kaynaklarını tercih ederek fosil yakıtlara daha az bağımlıdır. Sürdürülebilirliğe yönelik daha ileri bir çabayla marka, Tangle Teezer yükseltmesinde %15 indirimden yararlanmak için eski plastik saç fırçalarını geri dönüştürmenize olanak tanıyan bir geri dönüşüm programı başlattı.

Plant Brush, Boots, Amazon, Lookfantastic.com ve Tangleteezer.com’dan edinilebilir.
Fiyatı £17.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir