This Works, vücut pozitifliğini ve özgüveni savunan Perfect cilt bakımı serisi tarafından desteklenen “Benim İçin Mükemmel” kampanyasını başlattı. Marka, vücudumuza nazik ve doğal cilt bakım ürünleri sunarak, kendi cildimizle kucaklaşmamızı ve rahat hissetmemizi sağlayarak, bedenlerimiz için farkındalığı ve takdiri teşvik etmeyi amaçlıyor.

Perfect serisi, etkili cilt bakımı sağlarken vücudumuzun algıları etrafında konuşmayı teşvik etmeyi amaçlayarak geliştirilmiştir. Bu seri, cildi korumak, beslemek ve onarmak için formüle edilmiş olup, zindeliği ve vücut imajını artırmaya yardımcı olan doğal ve besleyici bileşenler içerir.

Perfect serisi, This Works’ün gül, sardunya ve tatlı portakal esansiyel yağlarından oluşan %100 doğal kokusunu sergiliyor. Parfümün beyindeki zevk ve ödülle ilişkili alanları harekete geçirdiği ve cilt bakımı rutinleri sırasında daha fazla farkındalığı teşvik etmeye yardımcı olduğu bir FMRI pilot çalışmasında gösterildi.

Perfect serisinde Legs Shy var mı? C Vitamini ve E Vitamini içeren Perfect Legs Cilt Mucizesi, cilt tonunun eşitlenmesine ve cilt bariyerinin bütünlüğünün korunmasına yardımcı olur. Serum ayrıca donuk cildi nemlendirir ve dönüştürür, kullanıcıya parlak, güneşten öpülmüş bir cilt bırakır.

Ürün yelpazesi aynı zamanda Cleavage Boost? Boyun ve göğüs bölgesindeki hassas cildi nazikçe korumak için formüle edilmiş Perfect Cleavage & Neck Serum, cildin daha sağlıklı, daha sıkı ve yenilenmiş hissetmesini sağlar. Serum, yorgun cildi sıkılaştırmak ve sıkılaştırmak için nemlendirmek için hyaluronik asit ve deniz yosunu içerir. Yatıştırıcı ginseng özü, ince çizgilerin ve hiperpigmentasyonun görünümünü iyileştirirken kan dolaşımına yardımcı olur.

Kapsamlı bir cilt bakımı yelpazesi için koleksiyon aynı zamanda Gradual Tan? Mükemmel Bacaklar Kademeli Bronzluk, Kuru, Çatlak Topuklar? Perfect Heels Kurtarma Balsamı, Wonder Ready? Perfect Legs Vücut Yağı, Sert Mi Hissediyorsunuz? Mükemmel Bacaklar %100 Doğal Kese ve Çalışkan Eller? Mükemmel Eller Yoğun Nem.

Perfect cilt bakımı serisi şu anda thisworks.com’da 19 £ RRP’den satın alınabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir