Cilt bakımı markası Weleda, cildi parlak bırakmak için doğal olarak nemlendirmek, beslemek ve nemlendirmek üzere formüle edilmiş yeni vegan dostu Skin Food Ultra-Light Dry Oil’in piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Ultra Hafif Yağ, zahmetsizce pürüzsüzleştirmek için cilde püskürtülebilen dinamik bir su içinde yağ formülasyonudur. Yağlı bir film bırakmadan anında emilebildiğinden ve kuruluğu veya gerginliği azaltmak için hem vücutta hem de yüzde kullanıma uygun olduğundan, yağ normal ve kuru ciltler için mükemmeldir.

Sertifikalı doğal, mikrobiyom dostu bileşenler içeren Ultra Hafif Kuru Yağ, biberiye, yabani menekşe, aynısefa, papatya, organik ayçiçeği ve jojoba yağları içerir. Biberiye, lavanta, tatlı portakal ve balzamik benzoin ile doğal olarak kokulandırılmıştır.

Yağ, etkinlik ve cilt uyumluluğu açısından dermatolojik olarak test edilmiştir ve %91’inin yağın anında emildiğini bulduğunu ve %97’sinin cildi anında yumuşattığını vurgulayan sonuçlarla dermatolojik olarak test edilmiştir. Çok amaçlı eylem sağlayan Skin Food Ultra-Light Oil ayrıca makyaj yapmadan önce cildi hazırlamak ve şımartmak, kuru ve kıvırcık saçları yumuşatmak için mükemmel bir astardır ve cilde doğal bir görünüm vermek için omuzlara ve kaval kemiğine vurgular ekleyebilir. parıltı.

B Corp ve NATRUE sertifikalı bir marka olarak Weleda, sürdürülebilirlik taahhüdüne sadık kalmıştır; yağ, %98 geri dönüştürülmüş plastikten yapılmış geri dönüştürülebilir pompalı sprey şişesinde ve en az %55 geri dönüştürülmüş elyaftan yapılmış FSC sertifikalı kartondan bir dış kartonda paketlenmiştir. Yağ, NATRUE ve Climate Neutral sertifikalıdır ve silikon, yapay içerik veya mikroplastik içermez.

Ultra Hafif Kuru Yağ, Mayıs 2023’ten itibaren doğal güzellik perakendecilerinden 15,95 £ RRP ile temin edilebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir