No7 Beauty Company, ‘Creator Collective’in ikinci yıl için geri döneceğini duyurdu. Influencer cilt bakımı eğitimi girişimi, British Beauty Council ile ortaklaşa oluşturuldu ve gelecek vadeden sosyal içerik oluşturucuları cilt bakımı konusunda eğitmeyi amaçlıyor.

Program, cilt bakımı hakkında sosyal medyada yayılan ve genellikle bilimsel gerçekleri göz ardı eden yanlış bilgilerin üstesinden gelmek için özel olarak tasarlanmış ‘Cilt Bakımı Bilimi’ eğitim modülleri sunmaktadır.

Creator Collective, önde gelen güzellik uzmanlarının eğitim içeriğine özel erişim yoluyla cilt bakımı bilgilerini artırmak için gereken araçlara sahip olacak yeni bir güzellik etkileyicileri grubuyla geri dönecek.

Program, çevrimiçi öğrenme yoluyla sunulacak ve önde gelen cilt bakımı uzmanlarından danışmanlık hizmetine erişimi içerecektir.

Influencer’lar, cilt bilimi ve içerik bilgisi hakkında bilgi edinecek, bu da onların gerçekte doğru olan güzellik bilgilerini iletmelerine ve sosyal medyada yaygın olarak dolaşan cilt bakımı mitlerini çürütmelerine yardımcı olacak.

No7 Beauty Company Creator, No7 Beauty Company ile uzun vadeli bir ortaklığa dahil olan İngiltere merkezli yedi yeni içerik oluşturucuyu ağırlıyor. Beauty influencer’lar ayrıca No7, Liz Earle Beauty Co. ve Soap and Glory gibi ikonik markalarda marka ve ürün stratejisi danışmanlığı yapma şansı yakalayarak No7 Beauty Company marka kimliğini şekillendirme fırsatına da sahip olacaklar.

No7 Beauty Company’de İletişimden Sorumlu Başkan Yardımcısı David Macdonald şöyle diyor: “Sorumlu bir güzellik şirketi olarak, sosyal medyadaki yanıltıcı içerikle mücadele etme, tüketicilerin güzellik ve cilt bakımı hakkında yüksek kaliteli, gerçekte doğru içeriğe erişmesine yardımcı olma görevimiz olduğunu düşünüyoruz. ”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir