Üç yıllık geliştirmenin ardından By Terry, cildi derinlemesine nemlendirmek ve beslemek için tasarlanmış Hyaluronic Global Serum ve Hyaluronic Global Eye Serum’u piyasaya sürdü.

Hyaluronic Global Serum, cildi dolgunlaştırır, besler ve oluşturur, kırışıklıkları ve ince çizgileri daha pürüzsüz ve cildi parlak gösterir.

Cilt yüzeyinden epidermise kadar daha fazla emilim sağlayan üç farklı moleküler ağırlıktaki sekiz farklı hyaluronik asit ile rekor kıran %10’luk bir hyaluronik asit konsantrasyonu içerir.

Hyaluronik Global Göz Serumu ayrıca hyaluronik asit ve ayrıca niasinamid, fitoskualan ve bir peptit kompleksi gibi diğer pürüzsüzleştirici bileşenler içerir ve bu da %21 aktif bileşenlerin konsantre bir karışımını sağlar. Göz serumu ince çizgileri, kırışıklıkları, koyu halkaları ve şişlikleri hedefler.

Serumlar vegandır, kokusuzdur ve %90’ın üzerinde doğal türevli bileşenler içerir.

Yeni By Terry Hyaluronic Global serumları şu anda Space NK ve byterry.con’da ve 13 Şubat’tan itibaren Look Fantastic, Cult Beauty, Selfridges ve Harrods gibi perakendecilerde, RRP’den 52 £’dan satın alınabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir