Mükemmel bir görünüm için kahverengi gözler için mavi lens temas noktalarını kullanmalısınız. Kahverengi gözler için doğru mavi temas noktalarını elde etmek için giysinizin, saç renginizin ve cilt tonunuzun rengini eşleştirin. Bu lensleri çevrimiçi satın almak, gözleriniz için doğru gölgeyi elde etmenin kolay bir yoludur. Çevrimiçi mağazalardaki uzmanlar doğru renkleri seçme konusunda bilgilidir. Chiara Lens, birinci sınıf teknolojiyi kullanarak birinci sınıf ürünler geliştiren uluslararası bir kontakt lens markasıdır.

Solotica cor Ocre

Gözleriniz kahverengi ise, Hidrocor Ocre sizin için doğru temas lenstir. Bu açık kahverengi gölge, gözlerinize sıcak bir ışıltı ve doğal bir görünüm kazandırarak tüm göz renklerini tamamlar. Lenslerin, doğal göz renginden uzaklaşmak için kol bandı halkası veya kontrast oluşturan rengi yok. Hidrocor Ocre’de uzuvlar yok ve çok doğal görünüyor.

Hafif kontaklı lensler giyerken bazı insanlar göz korkutucu olabilir, bu da gözleriniz için önemli bir değişiklik olacaktır. En iyi tarafı, göz kalemi ile yeni görünüşünüzü kolayca vurgulayabilmektir. Hidrocor Ocre denemeniz gereken bir göz rengidir! Aşağıda bu rengin bazı avantajları listelenmiştir. Ve o kadar pahalı değil. Bu renk gözlerini bal puslu gibi gösterecektir!

lens tavsiyeleri kahverengi göz
Kahverengi gözler için Mavi lens tavsiyeleri nelerdir

Air optix renkleri

Air optix renkleri, gözleriniz için gün boyunca giyilebilecek ve geceleri çıkarılacak şekilde tasarlanmış tek kullanımlık lenslerdir. Lensler yaklaşık bir ay sonra atılır. Ancak, kullanım sırasında lensler hasar görürse, kirlenirse veya hasar görürse daha erken atılmalıdır. Yeni kontakt lenslerinizin bakımını nasıl yapacağınızı öğrenmek için üreticinin talimatlarını okuyun. Uzun süreli kullanım için Air optix Night & Day’i satın alabilirsiniz.

Diğer renkli kontakt lenslerin aksine, bu yeni lensler doğal göz renginizle kusursuz bir şekilde karışır. Ayrıca, son derece pürüzsüz yüzeyi sayesinde kolayca giyebilirler. Bu lensler dokuz farklı tonda mevcuttur ve yeniden takılmaya gerek yoktur. 3’si 1 arada renk teknolojisiyle altı kata kadar daha fazla oksijen sağlar. Kahverengi, mavi, yeşil veya puslu lensler arasından seçim yapabilirsiniz. Doğal renginizi artırmadan gözlerinizi iyileştirecek bir kontak lens arıyorsanız kahverengi gözler için yeni HAVA OPTIX renklerini göz önünde bulundurun.

FreshLook renkleri

Gözleriniz kahverengi renkteyse, FreshLook Renk karışımı mavi kontakt lens serisiyle renklerini değiştirmeyi deneyebilirsiniz. Bu ürün yelpazesi altı farklı renk içerir: Mavi, Hazel, Violet, Misty Grey ve Safir Mavisi. FreshLook renklerinde kullanılan yeni renk teknolojisi, daha fazla oksijenin göze ulaşmasını sağlayan silikon hidrojel malzemeden üretildiği ve sıvı ve rahat kalmasını sağladığı anlamına gelir. Bu, uzun süre kontak lenslerini takması gereken kişiler için harika bir haber.

FreshLook renklerindeki Safir Mavisi kontaklar, değerli bir sapphire’ın rengini taklit eden koyu mavi renktedir. Bu sayede gözler her etkinlik için mükemmel bir etki yaratır. Safir Mavisi kontaklı lensler akşam dumanlı gözleriyle muhteşem görünür. Renk karışımlarının uygulanması ve çıkarılması da kolaydır. Bunları sığdırmak için aşağıdaki adımları izleyin. Doğru rengi seçtikten sonra, görünüşlerine bayılacaksınız!

Mistik Mavi

Mistik Mavi temas noktaları, gözünüze canlı bir renk katmanın heyecan verici bir yoludur. Bu güzel mavi temas noktaları, gözlerinizin gerçek güzelliğini ortaya çıkarmak için açık arka planda iki tonlu tasarıma sahiptir. Cadılar Bayramı, süslü elbise ve diğer eğlenceli aktiviteler için ideal olan bu stil, giymesi rahat ve paranızın karşılığını verir. Aradığınız görünümü elde etmek için bugün kullanabileceğiniz birçok seçeneğe göz atın.

FreshLook BIR GÜNLÜK Renkli Temaslı lensler çeşitli göz renkleri sunar ve düzeltme amaçlı veya düzeltme amaçlı olmayan amaçlarla kullanılabilir. Makyaj hayranıysanız bu lensler tam aradığınız lens olabilir! Göz gölgeleri üzerinde çok fazla para harcamadan canlı ve yeni bir görünüm elde edebilirsiniz. Üstelik, her gün üzerinize takabilmek için tek kullanımlıktır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir